×
TR | EN
kurumsal
Kurumsal
Üretim
7000 m2 kapalı alan, tam donanımlı CNC makina parkuru, endüstriyel tasarımcılarımız, iç mimarlarımız, patentli tasarım ürünlerimiz, teknolojik üretim elemanları, birinci sınıf uluslararası standartlarda hammadde kullanımı, birinci sınıf sağlam ambalaj ürünleri, hızlı yükleme elemanları, dijital entegre bilgi ağı sistemi , ISO9001 standartları sertifikalı toplam kalite yönetim sistemi, alanında profesyonel çalışanlarımız ve yönetim organizasyon ekibimiz ile üretim faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Akdeniz ihracatçılar birliği üyesiyiz. Avrupa, Asya, Afrika, Arap Yarımadası bölgelerinde bir çok ülke ile ticari ilişkilerimiz bulunmaktadır.
Misyon
Tüm işletme faaliyetlerimizin ahenkle koordinasyonu, ve endüstriyel devinime adaptasyon faaliyetlerimiz ile çalışma alanlarınız için, ‘’ergonomik, kaliteli, özgün, inovatif’’,  mobilyalar üretmek.
Vizyon
Toplam Kalite Yönetimi faaliyetlerimizi sürekli geliştirerek,  Ofis Mobilyaları sektöründe örnek bir marka olmak.
Kalite
Toplam Kalite Yönetimi’mizi   üretim, teknoloji, bilişim, iletişim,  sistemimize entegre ederek, sürdürülebilir kalite akışını sağlamak.
Ar-Ge
Gelişen uluslararası ofis mobilyası trendi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için Redof özel Ar-Ge ekibimizin araştırma geliştirme faaliyetleri ve endüstriyel  tasarımları ile ofis mobilya sektörüne ve müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.
Tasarım
Alanlarında uluslararası başarılara ulaşmış Mimar ve Endüstri mühendislerinden oluşan tasarım ekibimiz ile modern, sağlam, dayanıklı, özgün, inovatif ofis mobilyaları dizayn etmeye devam ediyoruz.
    Instagram     LinkedIn
sosyal medya hesaplarımızdan bizi her zaman tekip edebilirsiniz...
© 2020 redof ™ tüm hakları saklıdır.